• Keşfet
 • Hakkımızda
 • Kayıt ol
More

  CrossFit

  CrossFit hakkında bilmeniz gerekenler?

  CrossFit özellikle son zamanlarda sıkça duymaya başladığımız bir egzersiz türüdür. CrossFit spesifik bir bölgeyi değil, birden çok eklem ve kasla birlikte tüm vucudu dengeli çalıştırmak için uygulanan bir egzersiz türüdür. CrossFit’i olimpik halter teknikleri, temel jimnastik ve atletizm birleşimi olarak tanımlayabiliriz. CrossFit, Amerika’da Grek Glassman tarafından geliştirilen ve 10 temel fiziksel özelliğin gelişimini hedefleyen bir antrenman programıdır. Bunlar; kardiyovasküler dayanıklılık, iş yapabilme kapasitesi, güç, esneklik, patlayıcı kuvvet, hız, koordinasyon, çeviklik, denge, vücut kontrolü olarak sıralanmaktadır.

  CrossFit antrenmanları her yaş grubu için uygundur. Ancak verim alacağınız şekilde CrossFit yapmanız için vücudunuzun güç olarak fiziksel bir yeterliliğe ihtiyacı vardır.  CrossFit’e başlamadan önce vücudunuzu bu yoğun tempoya alıştırmanız gerekmektedir. Hayatınıza yavaş yavaş sporu sokmanız sizin için yararlı olacaktır.

  CrossFit Antreman Saatleri : 10.00 – 22.00

  BAŞLAMAK İÇİN MÜKEMMEL OLMAK ZORUNDA DEĞİLSİN,

  FAKAT MÜKEMMEL OLMAK İÇİN BAŞLAMAK ZORUNDASIN!

  Online kayıt

  Mehmet Arzık Spor Kulübü'ne üye oldun ve nereden başlayacağına karar veremiyor musun? Uzman eğitmenlerimizin sana kulübü tanıtacağı ve hedeflerİne göre antrenman programını anlatacağı randevu’da buluşalım.